Rok szkolny 2014/2015


1.      MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT

 

Po eliminacjach do Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego, w którym zajęliśmy II – gie miejsce zakwalifikowaliśmy się do Międzypowiatowego Turnieju Tenisu Stołowego dziewcząt.  Dnia 15. XII. 2014  w Grodzisku Mazowieckim wzięliśmy udział w Międzypowiatowym Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt. W turnieju wystąpily nasze dziewczyny : Wioletta Kowalska i Karolina Stańczyk. Po meczach z z drużynami szkół z Budek Piaseckich, Piastowa, Grodziska Mazowieckiego i Wiskitek zajęliśmy IV miejsce. To nasz pierwszy sukces na tym etapie zawodów w tenisie stołowym. Gratulacje dla dziewcząt!

 

2.      ELIMINACJE DO POWIATOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI NOŻNEJ

 

Dnia 06 maja 2015 r w.  drużyny dziewcząt i chłopców wzięły udział  w eliminacjach do Powiatowego Turnieju Mini Piłki Nożnej, który odbył się na sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sochaczewie. Dziewczęta  w składzie: Natalia Kowalska, Paulina Pływaczewska, Klaudia Brzezińska, Aleksandra Włodarczyk, Wioletta Kowalska i Karolina Stańczyk zajęły I – sze miejsce, kwalifikując się do turnieju powiatowego. Karolina Stańczyk została wybrana najlepszym bramkarzem turnieju.

Chłopcy w składzie: Szymon Tymorek, Łukasz Kowalski, Jakub Latoch, Mateusz Tymorek, Michał Bac, Piotr Kubiszewski, Maurycy Kostrzewski, Mateusz Ostrowski, po przegranym w dogrywce meczu z drużyną z S.P. nr 3 zajęli II miejsce . Nasz zawodnik Mateusz Tymorek został królem strzelców turnieju. Przed nami turniej powiatowy mini piłki nożnej dziewcząt.

 

3.      POWIATOWY TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

 

Dnia 11. V. 2015 r. wzięliśmy udział w Powiatowym Turnieju Mini Piłki Nożnej dziewcząt na sztucznym boisku „ ORLIK ” przy Zespole Szkół w Rybnie. Drużyna dziewcząt  w składzie: Natalia Kowalska, Paulina Pływaczewska, Klaudia Brzezińska, Aleksandra Kacprzak, Wioletta Kowalska i Karolina Stańczyk  po rozegraniu meczy ze szkołami w: S.P. w Śladowie, SP nr 4 w Sochaczewie i S.P. w łIowie zajęliśmy IV – te miejsce.

 

4.      TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W RAMACH PROJEKTU EDUKACYJNEGO

 

Dnia 17 kwietnia 2015 r. wzięliśmy udział w Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie w ramach projektu edukacyjnego. Chłopcy w składzie: Szymon Tymorek, Łukasz Kowalski, Jakub Latoch, Mateusz Tymorek, Michał Bac, Piotr Kubiszewski, Maurycy Kostrzewski, Mateusz Ostrowski, po rozegraniu meczy z drużynami ze szkół:  S.P. w Żukowie, S.P. w Gawłowie, S.P. nr 7 w Sochaczewie zajęli II – gie miejsce. Nasz uczeń klasy V – tej Mateusz Tymorek został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

 

5.      VIII GMINNA SPARTAKIADA O PUCHAR WÓJTA GMINY SOCHACZEW

 

Dnia  02 czerwca 2015 r. na sali sportowej przy Zespole Szkół w Kątach odbyła się VIII Gminna Spartakiada Sportowa o Puchar Wójta Gminy Sochaczew. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Paulina Pływaczewska, Klaudia Brzezińska, Aleksandra Kacprzak, Łukasz Kowalski,Jakub Latoch, Emilia Marjanek, Mateusz Tymorek, Aleksandra Włodarczyk, Michał Bac, Ola Jankowska, Maurycy Kostrzewski, Wioletta Kowalska, Piotr Kubiszewski, Jakub Morawski, Mateusz Ostrowski, Karolina Stańczyk i Dawid Włodarczyk. Rozegrano następujące konkurencje: sztafeta powrotna 2 × 20 m., serwy na punkty, rzuty do kosza, rzuty karne, skok w dal z miejsca, sztafeta bieżna z przyborami. W zawodach wzięły udział zespoły ze szkół w Feliksowie, Kątach, Mokasie, Wyczółkach i Żukowie. W końcowej punktacji nasza drużyna zajęła II – gie miejsce po drużynie ze Szkoły Podstawowej w Żukowie.

 

6.      ZAWODY O PUCHAR WÓJTA W WYCZÓŁKACH

 

Dnia 12 czerwca 2015 r. w Zespole Szkół w Wyczółkach odbyły się Zawody o Puchar Wójta Gminy Sochaczew. W zawodach uczestniczyły następujące szkoły: Szkoła Podstawowa w Feliksowie, Szkoła Podstawowa w Gawłowie, Zespół Szkół w Kątach, Szkoła Podstawowa w Mokasie, Zespół Szkół w Wyczółkach, Szkoła Podstawowa w Żukowie i Gimnazjum w Wymysłowie. Zawody rozegrano w kategoriach klas IV i młodszych, klas V – VI, gimnazjów dziewcząt i chłopców w następujących konkurencjach: bieg 40 m klas IV, bieg 60 m klas V – VI, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg 300 m., sztafeta 4×200 m. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas III – VI: Roksana Latoch, Patrycja Bieguszewska, Natalia Kowalska, Szymon Tymorek, Michał Kamieniarczyk, Kacper Tarmanowski, Joanna Szmigielska, Paulina Pływaczewska, Mateusz Morawski, Damian Misiak, Klaudia Brzezińska, Aleksandra Kacprzak, Łukasz Kowalski, Jakub Latoch, Emilia Marjanek, Mateusz Tymorek, Maurycy Kostrzewski, Wioletta Kowalska, Jakub Morawski, Karolina Stańczyk i Dawid Włodarczyk.Najlepsze wyniki osiągnęli Jakub Latoch kl. V – II miejsce w biegu 60m i III miejsce w skoku w dal oraz Wioletta Kowalska kl.  VI – I miejsce w biegu 60 m, II  miejsce w rzucie piłeczką palantową. Uczniowie zostali nagrodzeni medalami i dyplomami.