Kącik absolwenta


Krótkie informacje o sobie (zawód, ukończone szkoły, gdzie pracuję) wraz ze zdjęciem proszę przesyłać na adres mailowy: lidka.socho@op.plAgnieszka Szmytka -absolwentka Szkoły Podstawowej w Mokasie, obecnie w niej pracuje.

Marzena Kacprzak-absolwentka Szkoły Podstawowej w Mokasie, pracuje w zakładach cukierniczych Dr. Gerard w Ożarowie.


Mariusz Kacprzak-absolwent Szkoły Podstawowej w Mokasie, pracuje przy budowie dróg.

 

Malwina Szmytka-absolwentka Szkoły Podstawowej w Mokasie, ukończyła Technikum Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie ,obecnie szukam pracy.


Damian Szmytka -absolwent Szkoły Podstawowej w Mokasie, pracuje w piekarni w Żukowie,ukończył szkołę w ZSCKP w Sochaczewie w zawodzie piekarz.


Natalia Szmytka-absolwentka Szkoły Podstawowej w Mokasie, ukończyła Technikum Gastronomiczne w Zespole Szkół im. J.Iwaszkiewicza w Sochaczewie,pracuje w firmie DHL.

 

Żaneta Szmytka -absolwentka Szkoły Podstawowej w Mokasie, obecnie  uczennica w Zespole Szkół im. J.Iwaszkiewicza w Sochaczewie w zawodzie kucharz.


Krzysztof Szmytka-absolwent Szkoły Podstawowej w Mokasie, obecnie uczeń Technikum Ogrodniczego w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie.

 

Anna Serwinska ukończyła Szkołę w Mokasie , a obecnie w niej  pracuje.


Andrzej Serwiński absolwent Szkoły Podstawowej w Mokasie, po której ukończył  Technikum Mechaniczne o profilu budowa i eksploatacja maszyn i urządzeń mechanicznych. Następnie uczęszczał do Studium Ekonomicznego, które ukończył z dyplomem technik ekonomista . Kolejny etap edukacji to studium Bhp zakończony dyplomem technik Bhp. Pracuje w Warszawie na stanowisku operator lasera.


Iwona Czubatka,absolwentka Szkoły Podstawowej w Mokasie, jest mamą dwójki wspaniałych dzieci,z których jedno jest obecnie uczniem tej szkoły a drugie będzie za kilka lat.


Agnieszka Kacprzak (Wesołowska)absolwentka szkoły podstawowej w Mokasie, ukończyła Technikum Chemiczne w Chodakowie,od 1995 roku pracuje w Mars Polska. Jej 8 letnia córeczka uczęszcza do III kl. Szkoły,którą ukończyła jej mama.   


Justyna Świtkiewicz (Serwińska) jestem absolwentką tej szkoły. Ukończyłam Szkołę Zawodową o kierunku fryzjer ,obecnie pracuję w Gimnazjum w Sochaczewie .
Mam dwie córeczki :) jedna z nich uczęszcza do tej szkoły .


Małgorzata Haczykowska (Berdychowska) rocznik 1985 

Absolwentka Szkoły Podstawowej w Mokasie. To właśnie w niej miałam szczęście spotkać wielu dobrych nauczycieli, osoby otwarte i serdeczne, dzięki którym otaczający mnie świat stał się bardziej zrozumiały i przyjazny.

Już w „podstawówce” zaraziłam się miłością do języka polskiego i szeroko pojętej humanistyki, co istotnie wpłynęło na wybór mojej edukacyjnej ścieżki- ukończyłam Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek w Szymanowie, a następnie socjologię na Uniwersytecie Warszawskim i filologię polską (specjalność nauczycielska) na Mazowieckiej Wyżej Szkole Humanistyczno- Pedagogicznej w Łowiczu.

Praktyki zawodowe odbyte w miejscu, z którego wyrosłam- Szkole Podstawowej w Mokasie- były zwieńczeniem mojej edukacyjnej drogi. Pod czujnym okiem mojej dawnej polonistki, Pani Ewy Więckowskiej- Mućki, stawiałam pierwsze kroki jako nauczyciel. Dzięki zachęcie i wsparciu jakie wtedy otrzymałam pewnie weszłam w nową rolę- nauczycielki języka polskiego i wiedzy o społeczeństwie. A dziś? Pracuję w Zespole Szkół w Kątach, a swoich pierwszych nauczycieli spotykam na licznych konkursach, konferencjach czy warsztatach. Nadal czerpię z ich doświadczenia i wiem, że zawsze mogę zwrócić się po radę czy… wymienić materiałami dydaktycznymi;)


Sylwia Wesołowska (Berdychowska) - absolwentka z roku 1996. Po ukończeniu Szkoły Podstawowej w Mokasie uczęszczała do  Liceum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie, następnie studia dzienne na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W czasie studiów powrót "do korzeni" i wspaniałe praktyki pod okiem pierwszych polonistów - Szkoła Podstawowa w Mokasie - Pani Ewa Więckowska - Mućka i Liceum w Szymanowie - s. Angela.
Od roku 2005 pracuje na stanowisku nauczyciela języka polskiego w Zespole Szkół w Kątach. Również od roku 2005 szczęśliwa mężatka, której druga połowa to kolega ze szkolnej ławki- również absolwent Szkoły Podstawowej w Mokasie - Grzegorz Wesołowski. Szczęśliwi rodzice dwójki dzieci - Julki i Szymona. 7- letnia Julia uczęszcza do II klasy szkoły, którą kończyli jej rodzice. 


Agnieszka Mućka - absolwentka Szkoły Podstawowej w Mokasie, ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. F. Chopina w Sochaczewie, a następnie Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. W sześć lat po ukończeniu szkoły średniej wróciłam do niej jako nauczyciel geografii. Obecnie jestem nauczycielem geografii i przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie.

 

Katarzyna Mućka - absolwentka Szkoły Podstawowej w Mokasie, ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. F. Chopina w Sochaczewie. Obecnie jest studentką Wydziału Ochorny Środowiska na SGGW w Warszawie.

 

Anna Janicka- ukończyła Szkołę Podstawową w Mokasie. Jest również absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego- kierunek pielęgniarstwo. Rozpoczeła studia magisterskie. Obecnie poszerzam swoje umiejętności w jednej z klinik i szukam adrenaliny w szpitalu :P  

P.S. a na Mokas to bym się wróciła z przyjemnością do tych beztroskich, dziecinnych lat :)


Katarzyna Anna Pływaczewska - absolwentka Szkoły Podstawowej w Mokasie oraz Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wymysłowie. Obecnie uczennica Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie w Liceum Ogólnokształcącym o profilu służb mundurowych.


Joanna Lisowska (Bartkowska)- absolwentka Szkoły Podstawowej w Mokasie. Ukończyła Liceum Ekonomiczne w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza 
w Sochaczewie, następnie Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek-administracja) i studia podyplomowe Zarządzanie BHP. Od 2008 roku pracuje w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Powiecie Warszawskim Zachodnim. 
Jest mamą 7-letniej Kamilki, która obecnie również jest uczennicą tej szkoły :)